Андрію ! Дуже приємно,що Ви залишились задоволені нашою роботою! Ми завжди будемо раді бачити Вас в нашому магазині!
Дякуємо! Ваш відмінний відгук дуже важливий для нас!
Все что описанно соответствовало посылке спасибо вам огромное
Данило, дякуємо вам за позитивний відгук про нашу компанію! Заходьте до нас ще! )
Доброго дня, прикро що у вас склалась така думка, адже це ваше не перше замовлення у нас. Але давайте внесемо ясність, щоб було зрозуміло потенційним покупцям. Товар є і був у наявності. Тепер про те, що з вами не зв'язались - кілька разів ми телефонували вам на вказаний у замовленні номер телефону, про що є скрін який ми надіслали на ваш вайбер. Нажаль, на дзвінки ви не відповіли та не перетелефонували при нагоді. Тому замовлення було скасоване з формулюванням - не вдалось зв'язатись із замовником. Отже, ваші твердження викладені у негативному відгуку, м'яко кажучи, не відповідають дійсності.
Дякуємо! Ваш відмінний відгук дуже важливий для нас!
Сергію! Дуже приємно,що Ви залишились задоволені нашою роботою! Ми завжди будемо раді бачити Вас в нашому магазині!
Наталя, дякуємо вам за позитивний відгук про нашу компанію! Заходьте до нас ще!
Тарас, ми дуже вам вдячні за гарний відгук про нашу роботу і дуже приємно чути, що ви залишились задоволеним нашим товаром та обслуговуванням! Будемо раді, якщо Ви станете постійним клієнтом нашого інтернет-магазину:)
Олександре, ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і надалі сподіваємось на плідну співпрацю ;
Дякуємо! Ваш відмінний відгук дуже важливий для нас!