Здравствуйте,Едуард! Товар совершенно соответствует описанию и имеет оригинальные фото на сайте. Мы с Вами созвонились. У Вас есть гарантийный таллон и чек. Если проблема с изделием осталась, поможем Вам с ремонтом и обслуживанием. Обращайтесь.
Дякуємо за добрий відгук! Завжди раді бачити Вас в нашому магазині!)
Все супер рекомендую етот магазин.
Дякуємо! Ваш відмінний відгук дуже важливий для нас!
Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і надалі сподіваємось на плідну співпрацю ;
Всё отлично.
Быстрая доставка,быстрый созвон и надлежащего качества товар. Спасибо.
Дуже приємно,що Ви залишились задоволені обслуговуванням! Ми завжди будемо раді бачити Вас та ваших знайомих в нашому інтернет-магазині!
Все чудово, швидко, відповідально і якісно.
Рекомендую до співпраці надійного продавця.
Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і надалі сподіваємось на плідну співпрацю ;)
Володимир, дуже приємно,що Ви залишились задоволені нашою роботою! Ми завжди будемо раді бачити Вас та ваших знайомих в нашому інтернет-магазині!
Дуже приємно,що Ви залишились задоволені обслуговуванням! Ми завжди будемо раді бачити Вас та ваших знайомих в нашому інтернет-магазині!
Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і надалі сподіваємось на плідну співпрацю ;)
Олексій ! Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і надалі сподіваємось на плідну співпрацю ;)
Брал baretty 92 под холостые, стреляет очень громко, пистолет тяжёлый, но, при выстреле вылетает гильза и должна зарядится вторая, но очень часто она не попадает в дуло, а просто становится ребром её прижимает верхним кожухом пистолета, может разработается и станет лучше, но пока что увы так