13 248 ₴
Усім шанувальникам потужних, практично безшумних і скорострільних гвинтівок з попереднім накачуванням ( PCP ) турецька збройова компанія Hatsan приготувала відмінний подарунок - комплект Hatsan Flash set з PCP гвинтівки Hatsan Flash (у нас є її докладний опис) і цілого набору фірмових аксесуарів:

Наш магазин пневматики Воздушка вирішив приєднатися до цього подарунку і від себе додав
Адже вам же все одно треба буде почистити їй ствол для розконсервації, та й потім зброї потрібен догляд;)

ви можете в нашому інтернет магазині пневматичної зброї Воздушка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Початкова швидкість | 325 м/сек |
| Тип взводу | Затвор |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 915 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гвинтівка з РСР |