Інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка пропонує купити комплект з турецької пневматичної гвинтівки з попереднім накачуванням Hatsan Flash і насоса високого тиску.
Пневматична гвинтівка Hatsan FLASH - одна з новинок в модельному ряду пневматичних гвинтівок Hatsan . Вона має хорошу початкову швидкість кулі (325 м с) і високу потужність дорівнює 30 Дж. Від інших моделей цю гвинтівку вигідно відрізняє наявність 14-ти зарядного барабана, простота використання і легка вага. Прицільні пристосування відсутні, так як гвинтівка розрахована на використання з оптичним прицілом . Для кріплення прицілу на гвинтівці передбачено планка з розмірами 11 мм і 22 мм що позбавить Вас від потреби докуповувати додаткові перехідники.

PCP гвинтівка Hatsan Flash маємо сталевий нарізний ствол калібру 4,5 мм довжиною 450 мм і резервуар з анодованого алюмінію об'ємом 165 см3, розрахований на тиск до 200 BAR
Завдяки цьому, Hatsan Flash стала дійсно потужною PCP гвинтівкою (30 Дж) і дозволяє надати пулі вагою 0,5 г початкову швидкість 325 м с (1070fps)

На кінці ствола передбачена різьблення 1/2 & quot; для кріплення глушника.

Ложі гвинтівки зроблено з міцного всепогодного пластика.

Знизу на цівку встановлений манометр.

На ствольної коробці встановлена планка Пікантіні під 11 і 22 мм кріплення оптики, а знизу ложа друга, аналогічна планка, для тактичного обвісу (лазерного целеуказателя або підствольного ліхтаря)

Стріляти можна як за допомогою 14 зарядного магазина (в Hatsan Flash set їх 2), так і одиночними за допомогою спеціального адаптера (його потрібно встановити на поличку перед болтовим затвором замість магазину)

Запобіжник у гвинтівки автоматичний, розташований в єдиному боке зі спусковим гачком.

2-ступінчастий повністю регульований спусковий механізм для ходу спускового гачка і навантаження на спусковий гачок (Quattro Trigger) дозволяє повністю підлаштувати спуск під себе.

Полегшений приклад з пістолетною рукояткою і нерегульованої щокою має зручний хват і гумовий задник для кращого упору в плече.

Залишилися питання по цій пневматичної гвинтівки? Телефонуйте і наші менеджери дадуть вам повну і професійну консультацію!
ви можете в нашому інтернет магазині пневматичної зброї Воздушка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Початкова швидкість | 325 м/сек |
| Тип взводу | Затвор |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 915 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність насоса | з насосом |
| Тип | Гвинтівка з РСР |