Інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка пропонує купити комплект з турецької пневматичної гвинтівки з попереднім накачуванням Hatsan Vectis і насоса високого тиску.
Пневматична гвинтівка Hatsan Vectis - одна з новинок в модельному ряду пневматичних гвинтівок Hatsan . Ця потужна ПСП гвинтівка має високу початкову швидкість кулі (325 м с) і видає 30 Дж при стрільбі стандартної полуграммовой кулькою для пневматики калібру 4,5 мм.

Від інших PCP гвинтівок Hatsan Vectis вигідно відрізняє наявність важеля взводу (скоба Генрі), 14-ти зарядний барабан, вбудований глушник з системою Quats Energy, простота використання і легка вага.

Прицільні пристосування знімні і складні, так що при стрільбі з оптичним прицілом ви можете їх скласти (якщо обраний високий кріплення для оптики) або просто зняти. Для кріплення прицілу на гвинтівці передбачено планка з розмірами 11 мм і 22 мм що позбавить Вас від потреби докуповувати додаткові перехідники.


PCP гвинтівка Hatsan Flash маємо сталевий нарізний ствол калібру 4,5 мм довжиною 450 мм і резервуар з анодованого алюмінію об'ємом 165 см3, розрахований на тиск до 200 BAR. Це дає 100 пострілів з однієї зарядки (з яких 48 пострілів з оптимальною швидкістю).
Hatsan Vectis розганяє кулю вагою 0,5 г до 325 м с (1070fps) у дульного зрізу і потужність пострілу досягає 30 Дж.
На кінці ствола, повністю захованого в полімерну оплетку, встановлений глушник з системою зниження шуму Quats Energy.
Ложі гвинтівки зроблено з міцного всепогодного полімеру.
Знизу на цівку встановлений манометр.
Прицільні пристосування знімні, складні і обладнані Світлонакопичувальні нитками контрастних кольорів.
На ствольної коробці встановлена планка Пікантіні під 11 і 22 мм кріплення оптики, а знизу ложа друга, аналогічна планка, для тактичного обвісу (лазерного целеуказателя або підствольного ліхтаря)

Стріляти можна як за допомогою 14 зарядного магазина, так і одиночними за допомогою спеціального адаптера (його потрібно встановити на поличку перед болтовим затвором замість магазину).
Hatsan Vectis використовує простий в управлінні важіль взводу, вбудований прямо в захисний кожух гвинтівки. Це дозволяє робити дуже швидкі наступні постріли, і стрілець не відволікається від мети.
Запобіжник у гвинтівки не автоматично, розташований в єдиному боке зі спусковим гачком.
2-ступінчастий повністю регульований спусковий механізм для ходу спускового гачка і навантаження на спусковий гачок (Quattro Trigger) дозволяє повністю підлаштувати спуск під себе.
Полегшений приклад з пістолетною рукояткою і нерегульованої щокою має зручний хват і гумовий задник для кращого упору в плече.

Залишилися питання по цій пневматичної гвинтівки? Телефонуйте і наші менеджери дадуть вам повну і професійну консультацію!
ви можете в нашому інтернет магазині пневматичної зброї Воздушка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Початкова швидкість | 325 м/сек |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Додаткові | |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Загальні | |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип взводу | Важіль (скоба Генрі) |
| Тип | Гвинтівка з РСР |