Інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка пропонує купити комплект з турецької пневматичної гвинтівки з попереднім накачуванням Hatsan Invader Auto і насоса високого тиску Artemis.
Пневматична гвинтівка Hatsan Invader Auto - одна з новинок в модельному ряду пневматичних гвинтівок Hatsan. Вона має хорошу початкову швидкість кулі (310 м / с) і високу потужність рівну 27 Дж
Прицільні пристосування інтегровані з ручкою для перенесення. Для кріплення оптичного прицілу на гвинтівці передбачено уніфікована планка (вівер 22 мм, ластівчин хвіст 11 мм).
Так само є 3 планки для кріплення тактичного навісного обладнання (сошок, ліхтаря, ЛЦУ і тд)

З'ємний магазин на 14 патронів калібру .177 (4,5 мм). В комплекті 3 магазини.
З'ємний алюмінієва резервуар на 255 куб. см. забезпечує до 50 пострілів з однієї заправки.
Запатентована антидетонаційна система для запобігання пострілу гвинтівки при ударах або відскоку.
Залишилися питання по цій пневматичної гвинтівки? Телефонуйте і наші менеджери дадуть вам повну і професійну консультацію!
ви можете в нашому інтернет магазині пневматичної зброї Воздушка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 500 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Початкова швидкість | 310 м/сек |
| Тип взводу | Затвор |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1030 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність насоса | з насосом |
| Тип | Гвинтівка з РСР |