


900 ₴
Комплект з набору для чищення АК-47 та карабінів 30 калібру (.300, .308, .338) із вонорованого розбірного шомполу, 2 йоржів та вішера + набір бавовняних патчів для калібру 7,62 мм
У набір для чищення входить сталевий вонорований трисекційний шомпол довжиною 700 мм з ручкою, що обертається, два йоржа (латунний, щетинний) і вішер.
Набор упакований у чохол із тканини oxford щільністю 600d чорного кольору, що закривається на надійну застібку-блискавку.
Патчі для чищення ствола автомату Калашнікова кілібру 7,62 мм (також підходять для зброї під патрон .300 Win Mag, .308 Win, .338 lapua mag) виготовлені зі 100% бавовни
Унікальний діагональний формат різання бавовни не допускає обсипання ниток у каналі ствола.
В упаковці 500 патчів розміром 41х41 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київські шомполи |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Калібр | 7.62 мм |
| Довжина шомпола | 700 мм |
| Шомпол розкладний | 3 |
| Йорж щетина | 1 |
| Йорж латунний | 1 |
| Вішер | 1 |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення набору: | Чищення стволів вогнепальної зброї 7.62 мм |