3 980 ₴
Якщо ви шукаєте якісний оптичний приціл для потужної пневматичної гвинтівки, який зміг би довго служити вам вірою і правдою, то інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка рекомендує вам купити Hawke Fast Mount 4x32
Оптичний приціл Hawke Fast Mount 4x32 з фіксованою кратністю і вигравіруваною на склі прицільною сіткою Mil-Dot чудово підійде для стрільби з пневматичної зброї на короткі дистанції по рухомих цілях.
З особливостей Hawke Fast Mount 4x32 варто відмітити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Мінімальна кратність | 4 |
| Максимальна кратність | 4 х |
| Діаметр об'єктиву | 32 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 9.5 м |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутній |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 315 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |