5 940 ₴
Якщо ви шукаєте якісний оптичний приціл для потужної пневматичної гвинтівки, який зміг би довго служити вам вірою і правдою, то інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка рекомендує вам купити Hawke Fast Mount 3-9x40
Πpиціл Hawke Fast Mount 3-9x40 оснащений системою фoĸycування на об’єктиві (АО) для отримання чітĸoгo зображення цілі і усунення ефекту пapaлaĸca на дистанції від 9 метрів до нескінченності. Вигравірувана на склі прицільна сітка Mil-Dot чудово підійде як для стрільби на короткі дистанції по рухомих цілях, так і на середні дистанції.
З особливостей Hawke Fast Mount 3-9x40 AO варто відмітити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Максимальна кратність | 9 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 13 м |
| Відбудування від паралакса | На об'єктиві |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутній |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 482 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 322 мм |