5 940 ₴
Якщо ви шукаєте якісний оптичний приціл для потужної пневматичної гвинтівки, який зміг би довго служити вам вірою і правдою, то інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка рекомендує вам купити Hawke Fast Mount 3-9x50
Πpиціл Hawke Fast Mount 3-9x50 оснащений вигравіруваною на склі прицільна сітка Mil-Dot чудово підійде як для стрільби на короткі дистанції по рухомих цілях, так і на середні дистанції.
З особливостей Hawke Fast Mount 3-9x50 варто відмітити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Максимальна кратність | 9 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 11 м |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутній |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 470 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 322 мм |