11 020 ₴
Якщо ви шукаєте якісний оптичний приціл для потужної пневматичної гвинтівки, який зміг би довго служити вам вірою і правдою, то інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка рекомендує вам купити Hawke Fast Mount 4-16x50 АО
Πpиціл Hawke Fast Mount 4-16x50 оснащений системою фoĸycування на об’єктиві (АО) для отримання чітĸoгo зображення цілі і усунення ефекту пapaлaĸca на дистанції від 9 метрів до нескінченності.
Вигравірувана на склі прицільна сітка Mil-Dot має 5 рівнів яскравості підсвічування в червоному та зеленому кольорах.
Приціл чудово підійде для стрільби на середні і дальні дистанції.
З особливостей Hawke Fast Mount 4-16x50 АО варто відмітити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Мінімальна кратність | 4 |
| Максимальна кратність | 16 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 7.8 м |
| Відбудування від паралакса | На об'єктиві |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 620 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 388 мм |