9 220 ₴
Для точної стрільби по рухомих цілях як на коротких, так і середніх дистанціях з малокаліберних гвинтівок інтернет магазин зброї Воздушка рекомендує купити оптичний приціл Hawke Vantage 3-9х40 з прицільною сіткою 22 LR HV
Вигравірувана на склі прицільна сітка Rimfire .22 LR High Velocity розроблена спеціально під малокаліберні гвинтівки для стрільби патронами кільцевого запалення.22 LR з початковою швидкістю кулі 385 м/с.
Після пристрілки на дистанцію 50 ярдів (при кратності 9х) розмітка прицільної сітки дозволяє легко визначити траєкторію польоту кулі на відстані до 200 ярдів (це, приблизно, 183 метри).
Особливості Hawke Vantage 3-9x40 з сіткою 22 LR HV:
Оптичні приціли серії Vantage вважаються універсальним вибором за співвідношенням ціна-якість, пропонуючи надійність для полювання та спортивної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Максимальна кратність | 9 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 13 м |
| Відбудування від паралакса | На об'єктиві |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 430 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |