10 920 ₴
Для точної стрільби по рухомих цілях як на коротких, так і середніх дистанціях з малокаліберних гвинтівок інтернет магазин зброї Воздушка рекомендує купити оптичний приціл Hawke Vantage 4-12х50 з прицільною сіткою 22 LR Subsonic
Вигравірувана на склі прицільна сітка Rimfire .22 LR Subsonic розроблена спеціально під малокаліберні гвинтівки для стрільби дозвуковими патронами кільцевого запалення калібру .22 LR з початковою швидкістю кулі 322 м/с.
Прицільна сітка в оптичному прицілі Hawke Vantage 4-12x50 відĸaлібpoвaнa на кратність 12х.
Особливості Hawke Vantage 4-12х50 з сіткою 22 LR Subsonic:
Оптичні приціли серії Vantage вважаються універсальним вибором за співвідношенням ціна-якість, пропонуючи надійність для полювання та спортивної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Мінімальна кратність | 4 |
| Максимальна кратність | 12 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 8.7 м |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 497 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 341 мм |