



4 450 ₴
Для точної стрільби як на коротких, так і середніх дистанціях з нарізної вогнепальної зброї та PCP гвинтівок та малопотужної пневматики (max до 20 Дж) інтернет магазин зброї Воздушка рекомендує купити оптичний приціл Hawke Vantage 4x32 з прицільною сіткою Mil Dot
Mil Dot по праву вважається найбільш універсальною сіткою. Розміри всіх її елементів (і точок, і проміжків) строго регламентуються, тому з її допомогою легко оцінювати відстані і лінійні розміри. Дані Mil Dot точні при 10-кратному збільшенні.
На інших кратностях наближення для підрахунків доведеться використовувати балістичний калькулятор або таблиці.
Особливості Hawke Vantage 4x32:
Оптичні приціли серії Vantage вважаються універсальним вибором за співвідношенням ціна-якість, пропонуючи надійність для полювання та спортивної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Мінімальна кратність | 4 |
| Діаметр об'єктиву | 32 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 9.5 м |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутній |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Захист від вібрації |
| Вага | 315 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 302 мм |