720 ₴
Для кого підійде
Ідеальний вибір для тих, хто цінує мобільність: туристів, глядачів театрів та концертів, а також любителів спортивних подій. Підійде всім, кому потрібний легкий і компактний бінокль "про всяк випадок".
Короткий опис
Active Optics Compact 10x25 – це легкий та зручний бінокль із бюджетної серії, який легко брати з собою куди завгодно. Завдяки доладній конструкції він займає мінімум місця і завжди буде під рукою.
Особливості конструкції Active Optics Compact 10x25
Підсумок
Active Optics Compact 10x25 – це практичний та доступний бінокль, який зручно брати із собою у поїздки, на заходи чи прогулянки, не жертвуючи комфортом та якістю зображення.
Active Optics — сучасний український бренд, який пропонує оптичні прилади за доступною ціною.
Проектування і дизайн моделей здійснюється відповідно до потреб користувачів, а у виробництві використовуються сучасні технологічні матеріали.
Продукція Active Optics підходить для любителів пригод, мисливців та тих, хто займається спостереженнями за природою чи спортом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACTIVE OPTICS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Ні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.166 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |