



1 240 ₴
Для кого підійде
Відмінний вибір для туристів, любителів природи та активного відпочинку. Підійде всім, кому потрібний компактний бінокль для спостережень як на далеких, так і близьких дистанціях.
Короткий опис
Active Optics 10x25 поєднує компактність, мала вага і гідна якість зображення. Його зручно брати із собою у поїздки, прогулянки чи походи — він не займає багато місця та завжди готовий до використання.
Особливості конструкції Active Optics 10x25
Підсумок
Active Optics 10x25 – це надійний та практичний бінокль, який стане чудовим супутником у подорожах та повсякденних спостереженнях, пропонуючи гарний баланс між компактністю та якістю зображення.
Active Optics — сучасний український бренд, який пропонує оптичні прилади за доступною ціною.
Проектування і дизайн моделей здійснюється відповідно до потреб користувачів, а у виробництві використовуються сучасні технологічні матеріали.
Продукція Active Optics підходить для любителів пригод, мисливців та тих, хто займається спостереженнями за природою чи спортом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACTIVE OPTICS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Ні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.166 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |