410 ₴
246 ₴
WK 06130 - це суцільнометалевий складний керамбіт. Він має характерні серпоподібні вигини клинка, і нагадує кіготь якогось хижого звіра. Також тут є і такий невід'ємний атрибут керамбіту, як кільце, розташоване в кінці рукояті, в яке вставляється палець при використанні ножа.
Клинок ножа WK 06130 Grand Way виготовлений з нержавіючої 420 сталі, що характеризується антикорозійною стійкістю та легкістю заточування. Для зручності розкриття на мечі є шпінок.
Рукоятка ножа – два сталеві лайнери з металевими накладками, з'єднані за допомогою гвинтів та бонок. Рукоятка має кілька вигинів і виїмок з насічками, що є не тільки елементом дизайну, але й ухоплюють хват. За рахунок чого ручка дуже ергономічна.
Кільце, розташоване в кінці рукоятки значного діаметра - підходить навіть для використання рукою в рукавичці. Для носіння на кишені є однопозиційна кліпса прийнятної твердості. Як замк використаний лайнер-лок, доповнений асистом, що полегшує одноруке відкриття ножа.
WK 06130 Grand Way – відмінний варіант для тих, хто шукає якоїсь екзотики, або любить керамбіти, але хотів би мати найбільш компактний варіант такого ножа.
Характеристики Grand Way WK 06130
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 180 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 190 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |