

920 ₴
552 ₴
Мачете Grand Way 13183 – інструмент, що рубає і ріжучий для використання в польових умовах. Модель призначається для туристів, рибалок, мисливців та інших любителів активного відпочинку на природі. Мачете 13183 є оптимальним для тих випадків, коли в поході потрібен тільки один інструмент. Коли немає потреби у заготівлі великої кількості дров, і брати зайві інструменти немає бажання чи можливості.
Клинок мачете 13183 виготовлений із 420 сталі. Вона в міру м'яка (52-55 одиниць по Рокуелл) - що забезпечує можливість легкість правки та заточування клинка, а також зменшує ризик фарбування ріжучої кромки. Нержавіюча сталь клинка, до того ж, додатково захищена спеціальним покриттям, що підвищує опір іржі та іншим зовнішнім впливам.
Оскільки, це мачете призначається для різних робіт, починаючи від грубих, то його конструкція надійна, і, наскільки це є можливим – зручна. Хвостова частина мачете укладена в полімер і гуму рукояті, і має зручні упори, рельєфну насічку і отвор для темляка.
Якщо з туристичним ножем звичайних розмірів ви обмежуєтеся роботою з гілками та полешками, невеликих розмірів, то меч цього мачете (довжина 460 міліметрів) істотно розширює ваші можливості. Довжина клинка забезпечує досить ефективну та зручну рубку із замахом. Товщина кліку в обусі майже 3 мм – вселяє більше впевненості, ніж варіанти тонші.
Ніж 13183 (мачете) – універсальний інструмент, що підходить як для робіт різної інтенсивності в умовах дикої природи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Довжина ножа | 610 мм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 520 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 460 мм |
| Ширина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |