Мачете - довгий і широкий ніж, частіше використовується як інструменти з лезом. Модель SKIF MK-001 має форму кукрі, завдяки якій дуже зручно наносити рубають удари широкою частиною, а тонкої частиною можна з легкістю знімати стружку. Мачете Скіф Мк-001 буде корисна в поході, на рибалці і просто на пікніку. На відміну від сокири вона має значно меншу вагу. Звичайно, зрубати віковий дуб за допомогою мачете буде проблематично, а ось нарубати гілок, розчистити чагарник або зарості очерету - з легкістю. Нейлонові піхви, які входять в комплект мають можливість поясного носіння.
Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 420J2.
Рукоять рифлена з синтетичного матеріалу кратон.
Упакований в картонну коробку.
PS: з особистого досвіду використання кукрі мачете рекомендую працювати в рукавичці, що запобігає утворенню мозолів. А якщо уникнути їх появи не вдалося, то використовуйте Балістол - теж незамінна річ в поході, на рибалці і в побуті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 640 г |
| Довжина ножа | 59.5 мм |
| Довжина рукоятки | 14.5 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 53 HRC |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 45 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Сталь 420J2 |
| Матеріал рукоятки | Кратон |
| Тип | Мачете |
| Колір | чорний, матовий |