7 430 ₴
Інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка представляє пневматичну гвинтівку Beeman Wolverine Gas Ram 1071GR з передвстановленим оптичним прицілом Beeman 4x32, фірмової газовою пружиною Beeman Gas Ram і початковою швидкістю кулі в 330 м/с.
На пневматичної гвинтівки Beeman Wolverine Gas Ram встановлена газова пружина, яка має низку переваг, у порівнянні зі звичайною пружиною: великим ресурсом використання, відсутністю бічної вібрації і меншою віддачею, а Також більш рівномірним взведенням.

В комплекті з гвинтівкою Beeman Wolverine Gas Ram 1071GR йде оптичний приціл постійної кратності Beeman 4x32 з кріпленням (кільцями).


Відкриті прицільні пристосування обладнані фібероптікой зі Світлонакопичувальні нитками контрастних кольорів. Прицільна планка регулюється мікрометричними гвинтами по горизонталі і вертикалі.

Чи не регульована мушка прикрита захисною скобою від випадкового удару.

Про наявність двоступеневого спуску RS2 sportsman, який дозволяє регулювати ударно-спусковий механізм по довжині ходу і по зусиллю спуску повідомляє і напис на ствольній коробці Beeman Wolverine 1071GR.

Запобіжник автоматичний, розташований в одному блоці з металевим спусковим гачком.

Ложі гвинтівки має формовані насічки для комфортного і надійного утримання та виготовлено з міцного ударостійкого всепогодного полімеру, який не боїться вологи і перепадів температури.

Приклад типу Монте-Карло обладнаний нерегульованої щокою і стільниковим задником для поглинання віддачі при пострілі.

Початкова швидкість пострілу полуграммовой кулею для пневматики 4,5 мм із сталевого нарізної ствола Beeman Wolverine Gas Ram 1071GR становить 330 м/с

Завдяки наявності газової пружини, оптичному прицілу і регульованим спуску RS2 sportsman пневматична гвинтівка Beeman Wolverine Gas Ram 1071GR затребувана як новачками, так і досвідченими стрілками з пневматики. Вона відмінно підійде для цільової і розважальної стрільби по мішенях.
Залишилися питання по цій пневматичної гвинтівки? Телефонуйте і наші менеджери дадуть вам повну і професійну консультацію!
ви можете в нашому інтернет магазині пневматичної зброї Воздушка!
Ми працюємо ЩОДЕННО з 10 ранку і 21 вечора!
Наші консультанти мають досвід роботи на ринку зброї не менше 12 років!
Швидка і зручна доставка Новою поштою в будь-який куточок України!
Хочете спочатку побачити Beeman Wolverine Gas Ram 1071GR, а потім купити? Є накладений платіж!
Ми є партнерами prom.ua, а значить ваша покупка воздушки Биман застрахована !
Офіційна гарантія 3 місяці!
Простий обмін і повернення !
Рекомендації сотень покупців!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 330 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 1155 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газо-пружинна |