2 936 ₴
Інтернет магазин пневматичної зброї Воздушка представляє газо-пружинну переломну 1 зарядна пневматичну гвинтівку з початковою швидкістю кулі в 305 м с Hatsan AirTact Vortex.
Вона повністю ідентична Hatsan Aittact Magnum , але замість кручений пружини у неї варто фірмова газова пружина, встановлена на турецькому заводі виробника компанії Hatsan Arms
Гвинтівки з газовою пружиною значно тихіше, що не мають бічних вібрацій (підвищується точність стрільби і менше страждає оптика ), не бояться перепадів температури і можуть довго залишатися зведеними, що дуже зручно при полюванні і цільової стрільби.

Висока потужність (24 Дж), малу вагу (всього 2,75 кг) і низька ціна в сукупності зі стильним зовнішнім виглядом гарантують величезний інтерес до цієї пневматичної гвинтівки як початківців аірганзеров, так і досвідчених стрільців.
А надійність пневматики Hatsan гарантує, що Hatsan AirTact Vortex прослужить вам вірою і правдою довгі роки!
Залишилися питання по цій гвинтівці? Телефонуйте ! Наші консультанти мають досвід роботи на ринку зброї не менше 12 років і готові дати відповідь на будь-яке ваше питання!
ви можете в нашому інтернет магазині Воздушка!
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 1135 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Калібр | 4.5 мм |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 370 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газо-пружинна |