Інтернет магазин зброї Воздушка всім любителям потужної пневматики пропонує купити пневматичну гвинтівку hatsan 130.
Ця потужна пружинно-поршнева гвинтівка є гібридом легендарних Hatsan 125 th, який був узятий за основу і Hatsan sniper (звідти прийшла регулювання щоки і довжини приклада).
В результаті вийшла надзвичайно потужна і досить зручна пневматична гвинтівка..





ви можете в нашому інтернет магазині Воздушка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 415 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 380 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Загальні | |
| Довжина | 1238 мм |
| Вага | 4.36 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пружинно-поршнева |